KDO JSMENabídka jídelGalerieKontakt

JANÁČEK CANTEEN & CLUB
polední menu, snídaně, svačiny, zákusky, italská káva, řemeslné pivo, moravská vína…

KDO JSME?

V gastronomii působíme již od r. 1998, provozujeme restaurace (např. U Starýho Billa – pravý TEXAS steakhouse), fastfoody (např. Pasta di Gusto), bistra (např. Bauhaus bistra Brno), realizujeme catering – BASTA catering. Zajišťujeme také kompletní firemní stravování (snídaně, obědy, večeře, provoz kantýny) pro společnost JULI Motorenwerk, s.r.o., v jejím sídle v Moravanech u Brna. Každý všední den zde připravujeme 5 druhů poledního menu (vždy alespoň jedno bezlepkové), dále vyrábíme vlastní dezerty, zákusky, chlebíčky, bagety, kváskový chléb atp.

Děláme to jinak, dobře víme, že cesta, kterou jsme se vydali v oboru firemního stravování, není typická, ale jsme zvyklí pracovat zodpovědně, nedělat kompromisy, naslouchat přáním našich zákazníků, nechat se jimi inspirovat a neustále tak zlepšovat naše produkty a služby. Takto nás to baví, takto to máme rádi!

Vaříme od základu, díky využívání špičkové varné technologie si nemusíme zjednodušovat pracovní postupy, ani cokoliv urychlovat. Dbáme na pestrost naší nabídky.

V naší kuchyni nenajdete náhražky ani umělé přísady, pracujeme se základními surovinami ve vysoké kvalitě, spolupracujeme s roky prověřenými dodavateli. Naše strava je nejen zdravá, nutričně vyvážená a hodnotná, ale také chutná.

Snažíme se také podporovat regionální farmáře a výrobce (malé i větší, ale vždy poctivé) a tím napomoci prosperitě firem v našem regionu.

V JANÁČEK canteen & club budeme vedle poledního menu nabízet také výrobky studené kuchyně (chlebíčky, bagety, sendviče, bagely…) a cukrářské výrobky, které si budete moct vychutnat jako snídani nebo svačinu. Naše divize cateringu – BASTA catering – pro Vás ráda zajistí realizaci od drobného pohoštění do kanceláře až po firemní party nebo VIP bankety.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu i Vaše podněty :-).

Kde nás najdete?

JANÁČEK canteen & club
budova Janáčkova divadla,
Rooseveltova 31, 602 00 Brno

Kontakt:

Telefon: +420 737 259 019
E-mail: betty@bastacatering.cz

Provozní doba:
Po-Pá: 9.00 - 22.00 - ??? (dle domluvy)
So-Ne: dle zkoušek a představení

KONTAKTUJTE NÁS
NAVIGOVAT K NÁM