Kdo jsmeRozvoz jídelGalerieKontakt

FIREMNÍ STRAVOVÁNÍ
Rozvoz poledního menu do firem a domácností v lokalitě Moravany, Modřice a ul. Vídeňská
Od 1.6.2022 přijímáme objednávky na následující den pouze do 13.30h.

KDO JSME?

V gastronomii působíme již od r. 1998, provozujeme restaurace, fastfoody, bistra, realizujeme catering. Zajišťujeme také kompletní firemní stravování (snídaně, obědy, večeře, provoz kantýny) pro společnost JULI Motorenwerk, s.r.o., v jejím sídle v Moravanech u Brna. Každý všední den zde připravujeme 5 druhů poledního menu (vždy alespoň jedno bezlepkové). Vyrábíme vlastní dezerty, zákusky, chlebíčky, bagety, kváskový chléb atp.

Děláme to jinak, dobře víme, že cesta, kterou jsme se vydali v oboru firemního stravování, není typická, ale jsme zvyklí pracovat zodpovědně, nedělat kompromisy, naslouchat přáním našich zákazníků, nechat se jimi inspirovat a neustále tak zlepšovat naše produkty a služby. Takto nás to baví, takto to máme rádi!

Vaříme od základu, díky využívání špičkové varné technologie si nemusíme zjednodušovat pracovní postupy, ani cokoliv urychlovat. Dbáme na pestrost naší nabídky.

V naší kuchyni nenajdete náhražky ani umělé přísady, pracujeme se základními surovinami ve vysoké kvalitě, spolupracujeme s roky prověřenými dodavateli. Naše strava je nejen zdravá, nutričně vyvážená a hodnotná, ale také chutná.

Podporujeme regionální farmáře a výrobce (malé i větší, ale vždy poctivé), záleží nám na životním prostředí, a proto nabízíme zabalení našeho menu do misek z bagasy, které jsou ekologické a plně kompostovatelné. Tímto nám pomáháte realizovat náš projekt jako udržitelný, za což Vám velmi děkujeme :-).

Chcete potěšit své zaměstnance nebo kolegy našim chutným menu? Dovezeme je až k Vám!

NAŠE NABÍDKA

Máte-li zájem o dovoz menu k Vám, případně i s výdejem:

ZAVOLEJTE NÁM

Kde nás najdete?

JULI CANTEEN
ROZVOZ FIREMNÍHO STRAVOVÁNÍ

Modřická 392/65, 664 48 Moravany
areál společnosti JULI Motorenwerk

Informace, objednávky:

Telefon: +420 547 124 136
Mobil.: +420 734 787 760
E-mail: provoz@bastacatering.cz

KONTAKTUJTE NÁS
NAVIGOVAT K NÁM